قفسه‌: نقد و نگاه من به کتاب‌هایی که خوانده‌ام Qafase.IR کانال قفسه در بله https://ble.ir/join/ZTk٣NGIyNT فروشگاه کتاب قفسه: https://b2n.ir/bbbs مشکل ما سه راه حل دارد: خواندن، خواندن و خواندن. البته از راه حل چهارمی می توان سخن گفت که آن هم خواندن است. مطالعه را به عنوان یک فریضه قطعی دربرنامه خود وارد کنید. (حسن رحیم‌پور ازغدی) ---- به قفسه‌های كتاب‌های من خوش آمدید! من حمید درویشی شاهکلائی، پژوهش‌گر و دانشجوی دکتری رشته فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق علیه‌السلام هستم. دعوت می‌كنم ضمن مطالعه کوتاه‌نوشت‌های من راجع به كتاب‌ها، مرا از نظرات اصلاحی، انتقادی و سازنده خود بهره‌مند سازید! یک دنیا سپاس tag:http://qafase.mihanblog.com 2020-09-27T19:28:49+01:00 mihanblog.com کتابفروشی اینترنتی من 2020-09-20T07:58:00+01:00 2020-09-20T07:58:00+01:00 tag:http://qafase.mihanblog.com/post/394 حمید درویشی شاهکلایی کتاب‌های خوب بخرید! ارسال رایگان در خریدهای بالاتر از ۶۰ هزار تومان تا پایان شهریور ۳۰ هزار تومان اعتبار هدیه در اولین خرید از #باسلام: https://b2n.ir/qaf2 #خرید_اینترنتی #کتاب #تخفیف #ارسال_رایگان ble.ir/join/YTJjYzI1M2 کتاب‌های خوب بخرید!

ارسال رایگان در خریدهای بالاتر از ۶۰ هزار تومان تا پایان شهریور

۳۰ هزار تومان اعتبار هدیه در اولین خرید از #باسلام:

https://b2n.ir/qaf2

#خرید_اینترنتی

#کتاب

#تخفیف

#ارسال_رایگان

ble.ir/join/YTJjYzI1M2

]]>
کتاب گوژپشت نتردام، ویکتور هوگو 2020-09-20T07:30:00+01:00 2020-09-20T07:30:00+01:00 tag:http://qafase.mihanblog.com/post/393 حمید درویشی شاهکلایی این شب‌ها #قبل_خواب #رمان گوژپشت نتردام را می‌خواندم. چقدر #ویکتور_هوگو هنرمند است. داستان در داستان از عشق و نفرت و اجتماع و همه چیز می‌گوید. بحث ارتباطاتی قشنگی هم درباره نابودی معماری با کتاب‌های چاپی دارد! از ترجمه راضی نبودم. انتشارات خسرو شیرین #خاطره حسن استفاده حضرت آقا از داستان #کتاب #گوژپشت_نتردام سال ۲۰۱۰ سعد حریری، نخست‌وزیر #لبنان در دیدار با آیت‌الله خامنه‌ای می‌خواست مسئله خلع سلاح #حزب‌الله را مطرح کند. آیت‌الله خامنه‌ای در آن جلسه پرسید که آیا #رمان گوژپشت نوتردام را خوانده این شب‌ها #قبل_خواب #رمان گوژپشت نتردام را می‌خواندم. چقدر #ویکتور_هوگو هنرمند است. داستان در داستان از عشق و نفرت و اجتماع و همه چیز می‌گوید. بحث ارتباطاتی قشنگی هم درباره نابودی معماری با کتاب‌های چاپی دارد!

از ترجمه راضی نبودم. انتشارات خسرو شیرین

#خاطره

حسن استفاده حضرت آقا از داستان #کتاب #گوژپشت_نتردام

سال ۲۰۱۰ سعد حریری، نخست‌وزیر #لبنان در دیدار با آیت‌الله خامنه‌ای می‌خواست مسئله خلع سلاح #حزب‌الله را مطرح کند. آیت‌الله خامنه‌ای در آن جلسه پرسید که آیا #رمان گوژپشت نوتردام را خوانده‌ای؟

مشخص بود که سعد الحریری این رمان را نخوانده بود. سپس آیت‌الله خامنه‌ای ادامه داد: این داستان یک زن بسیار زیبا و شاید زیباترین زن #پاریس است و طبیعی است تمام کسانی که قدرت داشتند به دنبال او بودند. اسم این زن چه بود؟

طارق متری جواب داد: اسمرالدا ...آیت‌الله خامنه‌ای نگاهی کرد و با تبسمی گفتند: آفرین! معلومه که تو وزیر فرهنگ هستی!

سپس رهبر ایران گفت که تمامی اشخاصی که ویژگی‌های این زن را در زیبایی و لطافت می‌دانستند، خواهان سوء استفاده از وی بودند. این زن (اسمرالدا) خنجری زیبا و تیز همراه خود داشت تا در برابر سوءاستفاده‌کنندگان از خود دفاع کند.

آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دادند: آقای نخست وزیر! لبنان شبیه این زن زیباست. عروس مدیترانه است. تمامی کشورها خواهان آن هستند و اسرائیل تهدید و خطری برای آن است اما سلاح حزب الله مانند #خنجر_اسمرالدا است.

#ویکتور_هوگو

www.Qafase.ir | @Qafase

با #کتاب، تازه بمانید:

ble.ir/join/ZTk3NGIyNT


خرید با ارسال رایگان:

https://b2n.ir/Notr

]]>
جدال دو اسلام؛ روح‌الله نامداری 2020-09-14T16:58:00+01:00 2020-09-14T16:58:00+01:00 tag:http://qafase.mihanblog.com/post/392 حمید درویشی شاهکلایی هرچه از امام بیشتر می‌خوانم، بیشتر می‌آموزم و لذت می‌برم. بعضی پیام‌های صحیفه خمینی را باید بارها خواند. خدا رحمت کند مرحوم #روح‌الله_نامداری را. همین این گزیده جلد ۲۱ او خوب است و هم کتاب دیگرش خمینی پدیده انسانی پیچیده. امام روح‌الله را باید بار دیگر و با دقت شناخت. خرید با تخفیف: https://b2n.ir/2slm https://b2n.ir/nsan www.Qafase.ir | @Qafase با #کتاب، تازه بمانید: هرچه از امام بیشتر می‌خوانم، بیشتر می‌آموزم و لذت می‌برم. بعضی پیام‌های صحیفه خمینی را باید بارها خواند. خدا رحمت کند مرحوم #روح‌الله_نامداری را. همین این گزیده جلد ۲۱ او خوب است و هم کتاب دیگرش خمینی پدیده انسانی پیچیده. امام روح‌الله را باید بار دیگر و با دقت شناخت.

خرید با تخفیف:

https://b2n.ir/2slm

https://b2n.ir/nsan

www.Qafase.ir | @Qafase

با #کتاب، تازه بمانید:

]]> کتاب تنها گریه کن 2020-09-13T02:39:00+01:00 2020-09-13T02:39:00+01:00 tag:http://qafase.mihanblog.com/post/391 حمید درویشی شاهکلایی

#تازه_ها #کتاب تنها گریه کن یک #مادر #آتش‌به‌اختیار برای تمام فصول روایت خواندنی و جذاب زندگی زنی است که یک شب در روضه امام حسین علیه السلام با خود عهد بست شعار «یا لیتنا کنا معک» را عملی کند. او بعد از آن در تمامی مراحل زندگی اش چه در روزهای #انقلاب_اسلامی، چه در سالهای #دفاع_مقدس به ویژه آن زمان که فرزندش را در راه حفظ مکتب اباعبدالله علیه السلام فدا کرد، نشان داد هیچ گاه عمل به تکلیف را از یاد نبرده است. تنها گریه کن روایتگر حیات زنی صبور و باصلابت، مومن و انقلابی، پرتلاش و آتش به اختی #تازه_ها

#کتاب تنها گریه کن
یک #مادر #آتش‌به‌اختیار برای تمام فصول

روایت خواندنی و جذاب زندگی زنی است که یک شب در روضه امام حسین علیه السلام با خود عهد بست شعار «یا لیتنا کنا معک» را عملی کند.

او بعد از آن در تمامی مراحل زندگی اش چه در روزهای #انقلاب_اسلامی، چه در سالهای #دفاع_مقدس به ویژه آن زمان که فرزندش را در راه حفظ مکتب اباعبدالله علیه السلام فدا کرد، نشان داد هیچ گاه عمل به تکلیف را از یاد نبرده است.

تنها گریه کن روایتگر حیات زنی صبور و باصلابت، مومن و انقلابی، پرتلاش و آتش به اختیار است. اگر می‌خواهید بدانید تکلیف‌تان در قبال اسلام و انقلاب تا چه حد است، حتما این کتاب را بخوانید.

در این کتاب ماجرای عجیب شفای مادر شهید معماریان را نیز خواهید خواند.
شفا با پارچه معطری که سیدالشهدا علیه السلام از بهشت برای او فرستاد.

روایتی جذاب و خواندنی از زندگی اشرف سادات منتظری، مادر #شهید_محمد_معماریان، کوشیده تصویری کوتاه و مختصر از یک عمر زندگی و ولایت‌پذیری و فرمان‌برداری زنی را نمایش دهد که در تاریخ انقلاب رشد کرد و اثرگذار شد.
#انتشارات_حماسه_یاران
خرید کتاب با تخفیف:
b2n.ir/grye

]]>
کتاب پرچمدار کوچک من 2020-08-10T08:43:00+01:00 2020-08-10T08:43:00+01:00 tag:http://qafase.mihanblog.com/post/389 حمید درویشی شاهکلایی کتاب پرچمدار کوچک من، شامل تجربه‌های خلاق مادران برای تربیت حسینی فرزندان است. با ۱۰۰ مادر مصاحبه گرفتند. بعد با مصاحبه عمیق ۶۰ تجربه استخراج کردند و آن را به صورت مختصر و داستانی نوشتند. محرم نزدیک است. به یاد شهید نوجوان ۱۳ ساله بهنام محمدی که به مادران سرزمین‌مان گفت: فرزندانتان را لوس و ننر بار نیاورید. کاری از #خانه_همبازی انتشارات #راه_یار خرید با تخفیف: cutt.ly/prch #تربیت #مادران #کودکان #محرم #اربعین www.Qafase.ir | @Qafase با #کتاب، تازه بمانید: کتاب پرچمدار کوچک من، شامل تجربه‌های خلاق مادران برای تربیت حسینی فرزندان است. با ۱۰۰ مادر مصاحبه گرفتند. بعد با مصاحبه عمیق ۶۰ تجربه استخراج کردند و آن را به صورت مختصر و داستانی نوشتند. محرم نزدیک است. به یاد شهید نوجوان ۱۳ ساله بهنام محمدی که به مادران سرزمین‌مان گفت: فرزندانتان را لوس و ننر بار نیاورید.

کاری از #خانه_همبازی

انتشارات #راه_یار

خرید با تخفیف: cutt.ly/prch

#تربیت #مادران #کودکان #محرم #اربعین


www.Qafase.ir | @Qafase

با #کتاب، تازه بمانید:

]]>