حسین احمدی سخا

(barut.ir)

حسین احمدی سخا رفت. با رفتنش یکی از زیباترین کارهای فرهنگی خودجوش حوزه کتاب، خوابید. ان شاءالله دیگر هنرمندان بسیجی علم ترویج کتابخوانی را به شیوه او بردارند.

در قسمت درباره سایت کتاب بخوانیم، نوشته بود:

بسم الله الرحمن الرحیم


abute-bookکتاب بخوانیم یک اقدام شخصی است در راستای معرفی کتاب و ترویج کتاب خوانی که استفاده از محصولات آن برای عموم بلامانع است. 

ما تنها کتابهایی را معرفی میکنیم که خوانده باشیم و تا امروز هیچ کتابی را بدون مطالعه در سایت قرار ندادیم و این به خاطر اهمیت مسئله  کتاب خوانی می باشد. چه بسا کتاب هایی که خوانده شد ولی تبلیغ آن روی سایت قرار نگرفت ؛ این گزینش از طرف تیم اجرایی و محتوایی  سایت می باشد که صرفا نظر شخصی آنهاست.

دو دلیل اصلی وجود وقفه در بروزرسانی سایت ؛ یکی نکته بالا و دیگری زمان لازم برای طراحی پوستر مورد نظر می باشد که با توجه به مشغله اعضای اجرایی سایت کمی طولانی شده است امیدواریم بازدیدکنندگان ما را ببخشایند

پوستر های این سایت از ابتدا تا کنون تغیرات ظاهری و محتوایی بسیاری داشته که با استفاده از نظر کتاب خوانان و بازدید کنندگان سعی در بهتر شدن آنها را داشته ایم . در حال حاضر پوستر ها در سایز a3 و با کیفیت 300 dpi در سایت قرار میگیرد که میتوان آنهارا تا سایز a2  نیز چاپ یا پرینت گرفت.

 والعاقبة للمتقین

حسین احمدی سخا